W czym pomaga technika Bowena?

Technika Bowena - Terapia dla każdego

Brak jest przeciwskań do stosowania Terapii Bowena. Jest to bardzo efektywna, nieinwazyjna technika, która nie powoduje skutków ubocznych. Skorzystać z niej może każdy, bez względu na wiek i stan zdrowia, zarówno noworodki, jak i osoby w podeszłym wieku. Technikę Bowena można zastosować w przypadku drobnych dolegliwości, jak również i w chorobach przewlekłych, neurologicznych czy psychosomatycznych, wszytkie one wykazują poprawę po zabiegach.

Technika pomaga zarówno przy dolegliwościach wewnętrznych jak i w procesie rehabilitacji. Pomaga przy napięciach mięśniowych, kontuzjach. terapia Bowena pomoga ludziom w każdym wiekuZ Techniki Bowen’a korzystają osoby po urazach, cierpiące na zwyrodnienia czy skrzywienia kręgosłupa, rwę kulszową, wady postawy, zapalenia stawu barkowego, zespołu cieśni nadgarstka, dolegliwości kolan, łokci, barków, bioder itp. Zabieg przynosi ulgę przy bólach i zawrotach głowy oraz zaburzeniach snu. Poprawia stan zdrowia pacjenta przy dolegliwości astmy, zapalenia oskrzeli oraz kataru siennego.

Warto wspomnieć, że technika daje bardzo dobre korzyści w dolegliwościach takich jak: zaparcia, zespół jelita wrażliwego, nietrzymanie moczu, rozregulowanie miesiączkowania i hormonalne, problemy z nerkami, stwardnienie rozsiane i wiele innych. U dzieci i niemowląt ma zastosowanie w zaburzeniach trawienia, moczeniu nocnym, kolkach oraz w porażeniach mózgowych.

Technika Bowena przynosi bardzo dobre rezultaty przy:

na początek