Terapeuta Techniki Bowena

Kontakt z terapeutą Techniki Bowena:

Arkadiusz Bartczak
tel.: 506 932 923
e-mail: info@technikabowena.pl

miejsce: Warszawa

adresy: ul. Grażyny 15 (Mokotów)

Wykaz terapeutów Techniki Bowena z całej Polski:

Listę terapeutów z poszczególnych województw można znaleźć pod tym linkiem:

Terapeuci z całej PolskiKilka słów o mnie...

Nazywam się Arek. Już od dawna interesuję się zdrowiem, naturalnym metodami leczenia, zdrowym odżywianiem. Z pasją ćwiczę hatha jogę. Arkadiusz Bartczak Kilka lat temu na jednych z zajęć doznałem kontuzji kolana. Spowodowało to, że przestałem intensywnie ćwiczyć. Jednak nic nie dzieje się przez przypadek. W czasopiśmie Nieznany Świat przeczytałem ciekawy artykuł o Technice Bowena, o tej metodzie bardzo pozytywnie wypowiadał się też mój dobry znajomy. Postanowiłem spróbować. Po kilku zabiegach poczułem poprawę, tak że wróciłem na zajęcia hatha jogi. Zaciekawiła mnie jednak sama Technika Bowena, była niesamowita, delikatna a jednocześnie skuteczna. W tym czasie również "przypadkowo" natknąłem się na ogłoszenie o kursie Techniki Bowena. Tak to się zaczęło…

Dziś jestem dyplomowanym terapeutą Techniki Bowena. Miałem okazję zetknąć się z wieloma przypadkami, w których Technika Bowena pomogła ludziom na przeróżne dolegliwości. To jest piękne w tej metodzie, że z pozoru wydaje się zestawem prostych, nieinwazyjnych ruchów, jednak siła oddziaływania na dolegliwości i wachlarz zastosowań robi ogromne wrażenie.

Zachęcam do skorzystania z sesji terapeutycznej Techniki Bowena. Na świecie znana jest od ponad 20 lat, jako jedna z najskuteczniejszych, holistycznych metod terapeutycznych.


Moje dyplomy

dyplom Bowen Proficiency dyplom SBP1 dyplom SBP2